Product Manager - stylowe rowery (m/k). Oferta dla studentów

Aleksander Zemke

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby, która wsparłaby nas przy projektowaniu i produkcji rowerów oraz przejęła część zadań z zakresu marketingu i promocji.

Oczekujemy:
- Pasji do rowerów, rękodzieła lub designu
- Dobrze wykształconych zdolności manualnych (umiejętność szkicowania, rysunku lub rzeźby będzie dodatkowym atutem)
- Zaangażowania i entuzjazmu
- Obowiązkowości i wysokiego poczucia odpowiedzialności
- Uczciwości i szczerości
- Co najmniej podstawowej znajomości języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
- Co najmniej podstawowa znajomość programów Adobe Photoshop, Google Apps, Ms Office

Podstawowa wiedza z zakresu budowy i serwisu rowerów będzie dużym atutem.

Firma Loca Bikes została założona przez Olka Zemke i Rafała Rybaka, którzy doświadczenie zdobywali w branży gier komputerowych jako Producent i Szef Działu Kreatywnego (Olek) oraz Główny Projektant i Concept Artist (Rafał).

Najcenniejsze co oferujemy to pełny dostęp do naszej wiedzy i doświadczenia z zakresu szeroko pojętej przedsiębiorczości, a w szczególności zarządzania strategicznego (według metodologii Lean), business developmentu, zarządzania produktem, marketingu produktu, zarządzania projektem (według SCRUM), organizacji pracy oraz podejmowania decyzji.

Jeśli myślisz o tym, aby kiedyś założyć własny start up, to praca w Loca prawdopodobnie pozwoli ci się do tego przygotować znacznie lepiej niż jakikolwiek kurs czy szkolenie.

Poza tym oferujemy:

- Pracę w firmie napędzanej pasją i pozytywną energią
- Możliwość tworzenia od podstaw wyjątkowych produktów i wywierania realnego wpływu na kierunek rozwoju firmy
- Kontakty z zagranicznymi partnerami i udział w targach i imprezach w Polsce i poza granicami
- Wynagrodzenie 2000-2800zł brutto za pracę w niepełnym wymiarze godzin, co pozwoli pogodzić obowiązki w Loca Bikes ze studiami
- Elastyczne godziny pracy.

Do CV prosimy dodać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Prezentacja firmy

Loca Bikes to wrocławski producent rowerów miejskich, które nie p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sport / Rekreacja