Product Manager/Przedstawiciel Handlowy

Petvita Corporation sp zoo

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • zarządzanie produktem – wysokiej jakości karma dla psów i kotów (rozwój oferty produktowej),
  • aktualizacja i budowanie potencjału rynkowego dla podległych produktów,
  • współpraca z działem marketingu,
  • pozyskiwanie nowych grup klientów w sektorze B2B,
  • osiąganie założonego poziomu wielkości i rentowności sprzedaży powierzonej grupy produktowej,
  • przygotowywanie analiz o sytuacji rynkowej, monitoring rynku, trendów i konkurencji,
  • współudział w strategii produkcyjnej oraz nadzór nad jej realizacją,
  • analiza uzyskanych wyników.

Wymagania

  • znajomość branży zoologicznej jest warunkiem koniecznym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wysokie umiejętności handlowe i negocjacyjne,
  • komunikatywność, sumienność oraz umiejętność analitycznego myślenia,
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • efektywna organizacja czasu pracy,
  • nastawienie na klienta i budowanie długotrwałych relacji,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość skorzystania z pakietu MultiSport,
  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • pracę w przyjaznym środowisku,
  • możliwości rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin,
  • pracę w młodym zespole doświadczonych, zmotywowanych i zgranych ludzi.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wraz z przesłanym CV prosimy o podanie oczekiwań finansowych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która pozwala na dużą swobod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management