Product Manager / Kierownik Produktu

Tactica Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Jedna z najmłodszych i najprężniej działających na Rynku firm farmaceutycznych, w związku z ciagłym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi przy tworzeniu strategii i planów marketingowych dla produktów.
  • Prace wdrożeniowe przy wprowadzaniu na rynek nowych produktów.
  • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych dla wybranych produktów Firmy.
  • Planowanie, kontrola oraz efektywne wykorzystanie budżetu marketingowego, dedykowanego powierzonym markom.
  • Monitorowanie i analiza rynku pod kątem: identyfikacji potrzeb klientów i odbiorców, działań konkurencji oraz trendów rynkowych.
  • Przygotowywanie szkoleń dla grupy sprzedażowej w zakresie strategii oraz operacyjnych planów działania.
  • Zarządzanie zmianami mającymi wpływ na produkt/proces
  • Działania public relations w zakresie brandów i produktów.
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, PR i grafikami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy, w firmie o profilu farmaceutycznym bądź medycznym.
  • Preferowane wykształcenie: farmacja, biologia, chemia, biotechnologia, marketing.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie z obszaru zarządzania produktami lub usługami.
  • Umiejętność zarządzania projektem samodzielnie i w zespole.
  • Kreatywność, inicjatywa i samodzielność w działaniu.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
  • Bardzo dobra – czynna znajomość pakietu Office (szczególnie excel – warunek konieczny).
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Wysoka motywacja do ciągłego podnoszenia kompetencji i rozwoju kariery.
  • Doświadczenie jako przedstawiciel farmaceutyczny lub medyczny będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Motywacyjny system wynagradzania.
  • Profesjonalne szkolenia.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Praca z cenionymi na rynku produktami.
Aplikacje (CV + list motywacyjny) wraz z aktualnym zdjęciem prosimy nadsyłać klikając przycisk APLIKUJ.