Product Manager - Globalny Koncern Chemiczny

Michael Page

Śląskie, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się zarządzaniem produktem i jego polityką cenową.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest Globalny Koncern będący liderem w produkcji Chemii i Farmacji, zlokalizowany w województwie Śląskim. W związku z dalszymi planami rozwoju produktów jak i z sukcesją poprzednika, poszukujemy osoby na stanowisko Product Manager-a, który będzie raportował bezpośrednio do Dyrektora Sprzedaży, który ulokowany jest po za polskimi strukturami.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i nadzór nad podległą grupą produktów z zakresu chemii laboratoryjnej,
  • Zarządzanie polityką cenową produktów, pozycjonowanie marek oferowanych produktów,
  • Opracowywanie i wykonanie planów rozwoju produktów,
  • Wprowadzanie nowych produktów do oferowanego portfolio, oraz modyfikacja istniejącego portfolio,
  • Wspomaganie Działu Sprzedaży i Działu Obsługi Klienta,
  • Doradztwo merytoryczne z zakresu powierzonej grupy produktów,
  • Uczestnictwo w przygotowaniach i realizacji działań wspierających sprzedaż produktów oraz w ramach przyjętej strategii,
  • Tworzenie analiz finansowych dla produktu - analizy sprzedaży i rentowności,
  • Rozwijanie i wdrażanie strategii produktu,
  • Bieżąca współpraca z działami: Jakości, Planowania i Zakupów, Produkcji.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe chemiczne bądź pokrewne,
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowych strukturach,
  • Wszechstronna wiedza z obszaru zarządzania projektami,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • Analityczne podejście do wykonywanej pracy,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Silne poczucie odpowiedzialności i zaangażowania w pracę.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej firmie produkcyjnej,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wpływ na działanie operacyjne działu,
  • Interesująca praca w innowacyjnym, międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ubezpieczenie medyczne,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Kursy językowe,
  • Przy zmianie miejsca zamieszkania pakiet relokacyjny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Śląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page