Product Manager - Praca zdalna, rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa danych

AutoID Polska S.A..

Kraków, małopolskie

Od: AutoID Polska S.A..
Miejsce pracy: Kraków

AutoID Polska S.A. ma ponad 20 letnią obecność na rynku IT. Bazujemy na technologiach w obrębie których jesteśmy prekursorami dzięki współpracy z największymi producentami w branży na świecie.
Nasze doświadczenie połączone z dobrą atmosferą pozwoliły nam na stworzenie otwartego, stabilnego miejsca, w którym nowo przybyłe osoby w krótkim czasie czują się tu jak ryby w wodzie i zostają z nami na długie lata.

W dziale dystrybucji zajmujemy się rozwojem sprzedaży rozwiązań z zakresu przetwarzania danych, a w ostatnim czasie w obszarze bezpieczeństwa danych. W tym właśnie zakresie potrzebujemy wsparcia w postaci nowej, pełnej energii, chęci i doświadczenia osoby.

Obecnie poszukujemy: Product Managera ds. sprzedaży rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa danych

Korzyści z dołączenia do nas:

  • praca zdalna
  • luźna atmosfera (brak korporacyjnych procedur)
  • samodzielność i swoboda w realizowaniu własnych pomysłów
  • doświadczony i pomocny team
  • coroczne wyjazdy integracyjne oraz comiesięczne spotkania lunchowe
  • nauka języka angielskiego w godzinach pracy
  • regularne szkolenia produktowe

Twoje przyszłe zadania:

  • Sprzedaż rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa danych
  • Tworzenie strategii marketingowych oraz współtworzenie nowych narzędzi pozwalających na rozwój sprzedaży
  • Rozwój sprzedaży dystrybucyjnej na terenie Polski
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Analiza rynku produktów z obszaru bezpieczeństwa
  • Wprowadzanie na rynek nowych rozwiązań

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Świetnej prezentacji połączonej z umiejętnościami negocjacyjnymi
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Punkty dodatkowe zyskasz mając doświadczenie w sprzedaży oprogramowania dla B2B.
  • Jeśli to brzmi jak Ty, aplikuj koniecznie!

Zapewniamy:

  • Pełne wsparcie na etapie wdrożenia oraz pakiet szkoleń produktowych
  • Umowę o współpracę – dzięki czemu sam sterujesz czasem swojej pracy
  • Możliwość pracy zdalnej w stabilnej firmie z polskim kapitałem, bez korporacyjnych procedur
  • Możliwość korzystania z darmowej nauki j. angielskiego w godzinach pracy
  • Coroczny wyjazd integracyjny oraz comiesięczne spotkania obiadowe
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami, dzięki którym doskonalisz swój warsztat pracy
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów oraz dużą samodzielność i swobodę w planowaniu oraz organizacji pracy

Chcesz dowiedzieć się więcej?  Napisz do nas na adres ze stopki lub zadzwoń.