Product Manager (deska elewacyjna) (m/f)

Michael Page

Warszawa, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Product Manager odpowiada za całokształt działań sprzedażowych podejmowanych w podległym mu regionie geograficznym. Jest wyłącznym przedstawicielem interesów firmy z nowymi i aktualnymi partnerami na danym terytorium. Ponadto analizuje istniejące kanały sprzedaży i identyfikuje nowe kanały dystrybucji oraz stara się wdrożyć innowacyjne strategie marketingowe.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta , międzynarodowej firmy produkcyjnej , która w swoim asortymencie posiada nowoczesne i innowacyjne systemy dachowe i elewacyjne, poszukujemy kandydatów na stanowisko Product Manager na region Polski Południowej.

Opis stanowiska

  • Rozwój sprzedaży materiałów elewacyjnych typu Premium i kreowanie wizerunku marki na rynku Polski Południowej
  • Budowa profesjonalnej sieci dystrybucji
  • Realizowanie planów sprzedaży materiałów elewacyjnych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie bezpośrednich relacji handlowych z kluczowymi Klientami (architekci, wykonawcy, inwestorzy)
  • Prowadzenie szkoleń dla wykonawców i sprzedawców
  • Realizowanie strategii marketingu i sprzedaży w celu wzmocnienia pozycji firmy na rynku
  • Wstępna obsługa reklamacji

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: budownictwo lub architektura)
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w sprzedaży
  • Doświadczenie przy współpracy z architektami, projektantami i firmami wykonawczymi
  • Doskonała znajomości rynku dystrybucyjnego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne oraz prowadzenia prezentacji handlowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów CRM
  • Zaangażowanie i samodyscyplina
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Terminowość, mobilność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Interesująca pracę w międzynarodowym koncernie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Pracę w ambitnym, nastawionym na sukces zespole
  • Niezbędne do pracy narzędzia
  • Pracę w trybie home- office
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page