Product Development Specialist

Bank Danych o Inżynierach

Kotlarnia, opolskie

Opis stanowiska pracy

Opis pracodawcy:

Klient Banku Danych o Inżynierach. Producent wyrobów ogrodzeniowych i systemów zabezpieczenia dostępu

Zakres obowiązków:

- inicjacja i koordynacja działań związanych z rozwojem produktów

- analiza istniejącego zakresu produktów firmy i ścisła współpraca z działem sprzedaży

- administracja procesu rozwoju produktów w oparciu o metodologię Zarządzania Projektami

- poszukiwanie rozwiązań technologicznych dla wdrożeń nowych produktów - tworzenie i audyt firm do kooperacji i outsourcingu

- prowadzenie analiz rynku i potencjału nowych produktów

- szkolenia i prezentacje dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych oraz marketingu dotyczących nowych produktów

- współpraca z zewnętrznymi instytucjami, wydającymi wymagane certyfikaty i atesty dla wdrażanych produktów

Firma oferuje:

- pracę w firmie będącej liderem w swojej branży

- zatrudnienie w międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę

- ciekawe zadania, zdobycie doświadczenia i możliwość rozwoju zawodowego

- benefity (ZFŚS, indywidualny pakiet medyczny)

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

- wysokie umiejętności interpersonalne i koordynowania prac

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- bardzo dobra znajomość pakietu Office

- doświadczenie min. 3 lata w dziale rozwoju produktu oraz w kontaktach z klientami

- dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP R3

Prezentacja firmy

Bank Danych o Inżynierach jest najstarszą wyspecjalizowana firmą doradzt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne