Product Controller

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest instytucja finansowa o ugruntowanej pozycji na rynku Polskim i dynamicznie rozwijających się strukturach finansowo-księgowych w Warszawie.

Product ControllerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie dziennego P&L i B&S
  • Wyliczanie i księgowanie rezerw
  • Blisko współpraca z Front Office, w tym komentowanie dziennych ruchów i trendów
  • Raportowanie SPV’s
  • Księgowanie korekt i weryfikacja bilansów w Księdze Głównej
  • Tworzenie raportów i analiz na potrzeby managementu
  • Utrzymywanie odpowiedniej dokumentacji do bilansu i korekt
  • Możliwość uczestniczenia w migracji procesów oraz ich optymalizacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, ekonomiczne lub podobne,
  • Minimum rok doświadczenia w finansach (bankowość, fund accounting, kontroling, ryzyko)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wiedza z zakresu bankowości (znajomość produktów bankowych takich jak: IRS, CDS, Repo, Bond)
  • Zaawansowana znajomość programu Excel
  • Wiedza z zakresu księgowości
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu dobrych relacji z partnerami biznesowymi

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju wewnątrz dużej organizacji
  • Możliwość pracy przy interesujących projektach
  • Międzynarodowe środowisko w pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Pełen pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.