Product Compliance Administrator

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kajetany k/ Nadarzyn, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

W związku z rozwojem nowego Działu Jakości u naszego Klienta, dużej, międzynarodowej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 27354
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kajetany k/ Nadarzyn

Zakres obowiązków:
  • administrowanie bazą do zarządzania dokumentacją produktową
  • współpraca z różnymi działami w Polsce i za granicą w celu pozyskania dokumentacji produktowej
  • konsultacje z dywizjami w celu pozyskania informacji niezbędnych do prawidłowego powiązania dokumentacji z właściwą grupą produktową lub z produktem
  • weryfikacja kompletności i monitorowanie aktualności dokumentów znajdujących się w bazie
  • archiwizacja dokumentacji produktowej
  • kontakt z urzędami w celu pozyskania informacji i dokumentacji

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek Prawo i Administracja
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • zaawansowana znajomość Excela
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w pracy w różnych systemach IT/ e-bazach
  • umiejętności analityczne
  • umiejętność pracy w złożonym środowisku

Oferta:
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w renomowanej firmie
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • pierwsza umowa na okres 6-miesięcy z możliwością dalszego przedłużenia
  • atrakcyjne wynagrodzenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)