Process Manager

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, jednego z najbardziej rozpoznawalnych instytucji na rynku wrocławskim  dostarczającej kompleksowe rozwiązania finansowe, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Process Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za przeprowadzenie zmiany procesowej dla całej instytucji.

Process ManagerMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Wdrażanie i zarządzanie podejściem procesowym w organizacji;
  • Definiowanie procesów w dedykowanym obszarze;
  • Koordynowanie prac projektowych w ramach planowanych zmian;
  • Dbałość o efektywność procesów i monitoring zachodzących zmian;
  • Współpraca z właścicielami biznesowymi i agentami zmian.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów o charakterze procesowym;
  • Umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach w organizacji;
  • Znajomość metodologii Lean Management/Six Sigma potwierdzonej certyfikacją;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne;
  • Otwartość na zmiany.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Uczestnictwo w strategicznym projekcie o ogólnopolskim zasięgu;
  • Wsparcie szkoleniowe na początku i przez cały okres pracy;
  • Benefity pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.