Process Executive ze znajomością języków obcych

Cyclad Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy działającej w sektorze BPO, poszukujemy osób ze znajomością języków obcych do pracy przy obsłudze procesów biznesowych w obszarze F&A, do pracy w Łodzi.

Opis stanowiska:

  • Diagnoza, ocena oraz doskonalenie procesów występujących u Klienta pod kątem świadczonych usług
  • Kompleksowa obsługa wybranego procesu z obszaru O2C/R2R/P2P/Sourcing & Procurement
  • Tworzenie odpowiedniej dokumentacji (wniosków, raportów, analiz, planów budżetowych, oceny ryzyka, itp.)
  • Wsparcie Klienta oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów dotyczących działań finansowych
  • Aktywna praca na systemie SAP podczas wykonywania codziennych obowiązków

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe z obszaru finansów i księgowości (lub pokrewne)
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość co najmniej jednego z następujących języków: Francuskiego, Niemieckiego, Niderlandzkiego, Szwedzkiego, Norweskiego, Duńskiego, Węgierskiego, Włoskiego
  • Bardzo dobre zrozumienie istoty procesów F&A
  • Doświadczenie w obsłudze w O2C/R2R/P2P/Sourcing & Procurement będzie dodatkowym atutem
  • Zorientowanie na Klienta
  • Wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone zadania i obowiązki
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach, szkoleniach oraz wyjazdach służbowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Praca w wielokulturowym zespole profesjonalistów
  • Karta Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.