Process Engineering Manager (m/f)

Michael Page

Zawiercie, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna m.in. za budowanie i rozwój procesu technologicznego gwarantującego zapewnienie wymagań Klienta, środowiska i ergonomii pracy.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive, zlokalizowana w okolicach Zawiercia, która poszukuje doświadczonego kandydata na stanowisko Process Engineering Manager.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za budowanie i rozwój procesu technologicznego gwarantującego zapewnienie wymagań Klienta, środowiska i ergonomii pracy.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Budowanie i rozwój procesu technologicznego gwarantującego zapewnienie wymagań Klienta, środowiska i ergonomii pracy;
  • Gospodarkę kosztami wytwarzania;
  • Budowę planów PFMEA oraz planów przebiegu procesów technologicznych zgodnie z wymaganiami Klienta i obowiązującymi normami jakości, ochrony środowiska i bhp;
  • Normowanie procesu technologicznego;
  • Kalkulacje cen wyrobów gotowych i półwyrobów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży Automotive;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacje;
  • Znajomość zasad BHP, obowiązujących zasad zarządzania jakością oraz zasad ochrony środowiska;
  • Umiejętności menadżerskie (planowanie i organizowanie pracy, motywowanie, zarządzanie oraz umiejętność delegowania obowiązków);

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie;
  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • Pracę w międzynarodowym zespole.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zawiercie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page