Process Engineer

Michael Page

śląsk, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Process Enginee będzie odpowiedzialna za wdrażanie metodyki Lean Manufacturing w nowo powstałym plancie produkcyjnym.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacji, posiadająca zakłady produkcyjne na terenie całej Europy z branży Home Security. Do nowego zakładu produkcyjnego na terenie Polski poszukujemy osoby na stanowisko Process Engineer.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad parametrami procesu i usprawnianie procesów produkcyjnych
  • Prowadzenie analiz dotyczących przyczyn powstawania defektów oraz analiz FMEA
  • Planowanie oraz wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Tworzenie standardów procesów zgodnie z filozofią LEAN
  • Optymalizacja czasu pracy maszyn i zużycia materiałów
  • Wdrażanie usprawnień maszyn i technologii w procesach produkcyjnych
  • Przygotowanie specyfikacji technicznej maszyn
  • Kontakt z dostawcami w celu budowania nowych rozwiązań
  • Tworzenie niezbędnej dokumentacji procesowej
  • Inicjowanie i wdrażanie projektów nastawionych na poprawę jakości oraz redukcje kosztów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Poparte sukcesami doświadczenie w usprawnianiu procesów produkcyjnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zrozumienia rysunków, szkiców technicznych
  • Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing , Six Sigma, Kaizen, TPM, 5S
  • Umiejętność radzenia sobie z kilkoma projektami jednocześnie

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Prace w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Pakiet świadczeń socjalnych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: śląsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page