Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: ISTEBNA

Do zadań będzie należeć:

  • planowanie i nadzorowanie procesów produkcyjnych (rozwiązywanie bieżących problemów, wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych),
  • prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji technologicznej,
  • współpraca z działem nowych uruchomień w fazie projektowania wyrobu,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • prawo jazdy kat. B,

Co oferujemy:

  • szkolenia w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • praca w młodym zespole,
  • dobre warunki płacowe,
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji,
  • pakiet socjalny,
  • umowa o pracę,

Prezentacja firmy

Firma produkuje elementy z tworzyw sztucznych na potrzeby przemys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis