Reed Specialist Recruitment
Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Problem Manager

Miejsce pracy: Katowice

Dla naszego Klienta lidera z branży IT zajmującego czołowe miejsce w rankingu najlepszych pracodawców poszukujemy kandydatów na stanowisko: Problem Manager

Lokalizacja: Centralno- północna Polska ( możliwość pracy zdalnej max 3 tygodnie)

Opis stanowiska:

Identyfikowanie szans na wprowadzenie automatyzacji procesu Problem Managementu.

Definiowanie lokalnych procesów Problem Managementu.

Zaangażowanie w poszukiwaniu oszczędności, implementowanie globalnych standardów

Budowanie profesjonalnych relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach biznesowych lub IT.

· Minimum 2 lata doświadczenia w koordynacji i zarządzaniu procesem Problem Managementu.

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem Specjalistów ITIL (z poziomu Lidera lub Managera).

Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu procesu Zarządzania Problemem na poziomie międzynarodowym.

Praktyczna znajomość zagadnień ITIL v3 i ITSM.

Biegła znajomość języka angielskiego.

Umiejętność pracy w zespole, motywowania, budowania autorytetu.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie

Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych

Duża możliwość pracy zdalnej (max 3 tygodnie)

Liczne certyfikowane szkolenia

Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Karta Multisport

Bezpłatne szkolenia językowe

Dostęp do najnowszych technologii i gadżetów

Możliwość otrzymania pakietu relokacyjnego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.