Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Próbkobiorca / Laborant

Miejsce pracy: Stryków

Nr ref.:PL/Łódź_Piotrkowska/042016/ML

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży farmaceutycznej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Próbkobiorca / Laborant.

Bezpłatny transport z Łodzi.

Nasza oferta:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dostęp do obiektów sportowych dzięki karcie Multisport
  • karta Lunch doładowana co miesiąc kwotą 200 zł netto (bez względu na wysokość wynagrodzenia)
  • szybki dostęp do wielu specjalistów dzięki prywatnej opiece medycznej
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • zdobycie doświadczenia zawodowego
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bezpłatny transport z Łodzi
Zadania:
  • pobieranie prób materiałów wyjściowych i opakowaniowych oraz produktu
  • wypełnianie instrukcji próbkowania materiałów wyjściowych i opakowaniowych oraz produktu
  • współuczestniczenie w prowadzonych analizach
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie średnie (biologiczno-chemiczne) lub wyższe (biologia, chemia, biotechnologia)
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej, kosmetycznej lub spożywczej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: