Pricing Manager (m/f)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta - międzynarodowej grupy dystrybucyjnej, lidera w swojej branży - w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy obecnie doświadczonych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Pricing Manager.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma dystryubucyjna będąca liderem w swoim sektorze.

Opis stanowiska

  • Określenie strategii cenowej zgodnej ze strategią firmy i trendami rynku
  • Przygotowanie wytycznych dla polityki cenowej i okresowa ich aktualizacja
  • Standaryzacja procesu wyceny produktu
  • Zbieranie i aktualizacja informacji o preferencjach i zachowaniach zakupowych klientów
  • Zapewnienie wdrożenia strategii cenowej na poziomie Grupy
  • Weryfikacja informacji przygotowanych przez analityków cenowych
  • Dostarczanie informacji menedżerskiej i analiz w obszarze cen: wskaźnik KPI i raporty

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne, finansowe
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze pricingu, strategii cenowej i analiz
  • Wysokie zdolności analityczne, matematyczne
  • Doskonała znajomość Microsoft Office
  • Umiejętność pracy na dużych bazach danych
  • Dobre zdolności interpersonalne, umiejętność pozyskiwania informacji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Nasz Klient oferuje możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji o najwyższych standardach będącym liderem swojej branży z dalszymi planami rozwoju. Stanowisko gwarantuje ponadto konkurencyjne wynagrodzenia oraz pakiet pozapłacowy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page