Opis stanowiska pracy

- Koordynowanie pracy Zarządu,
- Sprawowanie nadzoru nad pracą i działalnością bezpośrednio podległych mu komórek organizacyjnych,
- Prawidłowe gospodarowanie środkami finansowymi w ramach planu gospodarczo - finansowego na dany rok,
- Programowanie i planowanie działalności Spółdzielni,
- Współpraca z organami samorządowymi Spółdzielni, samorządem terytorialnym i organami administracji państwowej,
- Współpraca z instytucjami w zakresie spraw członkowskich i lokalowych,
- Realizacja innych zadań wynikających ze statutu oraz uchwał i zaleceń organów samorządowych Spółdzielni.

Dokumenty aplikacyjne w formie pisemnej należy składać w terminie do 08.03.2019 r. w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowo-Budowlanej „Jary” w Warszawie,
przy ul. Surowieckiego 12, w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Konkurs”. Dane osobowe kandydata nie mogą być widoczne na kopercie.

Wymagania

Kandydaci przystępujący do konkursu powinni spełniać następujące warunki:
1. wykształcenie wyższe, co najmniej magisterskie;
2. staż pracy na stanowisku kierowniczym;
3. doświadczenie w zakresie prowadzenia gospodarki i finansów przedsiębiorstwa;
4. znajomość prawa spółdzielczego i zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych;
5. wiedza z zakresu prawa pracy;
6. umiejętność kierowania zespołami ludzkimi;
7. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych;
8. nie pozostawanie członkiem organów państwowych lub samorządowych, w tym organów samorządowych m. st. Warszawy wraz z organami poszczególnych Dzielnic m. st. Warszawy.
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych.

Zgłoszenie powinno zawierać:
1. CV ze zdjęciem;
2. list motywacyjny;
3. podpisany przez kandydata dokument zgody na przetwarzanie danych osobowych pobrany i wydrukowany z głównej strony internetowej Spółdzielni www.smbjary.waw.pl;
4. kserokopię dyplomu ukończenia studiów wyższych;
5. kserokopię dokumentów potwierdzających ewentualne studia podyplomowe, szkolenia uzupełniające i uprawnienia;
6. kserokopię dokumentów potwierdzających zatrudnienie na stanowisku kierowniczym;
7. pisemne oświadczenie o nie pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa z członkiem Rady Nadzorczej SMB „Jary”;
8. zaświadczenie o niekaralności.

Dopuszcza się dostarczenie przez kandydata innych dokumentów podczas rozmowy kwalifikacyjnej, potwierdzających umiejętności, doświadczenie i kwalifikacje.
Informacji o konkursie udziela się pod numerem telefonu 22 641-69-66.
Z informacją o przetwarzaniu danych osobowych należy zapoznać się na głównej stronie internetowej Spółdzielni www.smbjary.waw.pl

Prezentacja firmy

Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana „Jary” mająca swoją siedzib... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa