Opis stanowiska pracy

WYMAGANIA NIEZBĘDNE :

- wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne, informatyczne lub prawne,- znajomość języka angielskiego na poziomie min. średnio-zaawansowanym ( min. B2),
- minimum 5-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym,
- pełna zdolność do czynności prawnych,
- znajomość problematyki gospodarczej miasta i regionu,
- niepodleganie określonym w przepisach prawa ograniczeniom lub zakazom pełnienia funkcji prezesa/członka zarządu w spółkach prawa handlowego,
- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku Prezesa Zarządu Spółki,
- niekaralność,
- znajomość zasad funkcjonowania spółek kapitałowych, ze szczególnym uwzględnieniem spółek z kapitałowym udziałem jednostek samorządu terytorialnego, w tym przede wszystkim przepisów: kodeksu spółek handlowych, ustawy o gospodarce komunalnej, prawa zamówień publicznych,
- znajomość zasad zarządzania i kierowania zespołem pracowników.

Prezentacja firmy

Misją Parku Naukowo – Technologicznego Polska - Wschód w Suwałkac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Top management