Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1530

Obowiązki:

Prezes Zarządu

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Rada Nadzorcza Iławskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego sp. zo.o. wIławie, ul. Jagiellończyka 16 poszukuje doświadczonego iambitnego kandydata na stanowisko Prezesa Zarządu . Wymagania: 1. ukończone studia wyższe (preferowane ekonomiczne lub prawnicze), 2. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych, 3. posiadanie min. 5 lat stażu pracy, 4. posiadanie wiedzy ozakresie działalności spółki, 5. znajomość kodeksu spółek handlowych, ustawy ogospodarce komunalnej, ustawy oniektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego, ustawy oochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy, 6. zdolności interpersonalne, umiejętność zarządzania podległym zespołem oraz koordynowania jego pracy, 7. umiejętność podejmowania decyzji, wysoka inicjatywa izdecydowanie wdziałaniu, dokładność ikreatywność wrozwiązywaniu problemów, 8. doświadczenie wzarządzaniu strategicznym iprojektami finansowanymi ze środków zewnętrznych, 9. znajomość języka angielskiego wstopniu komunikatywnym. Wymagania dodatkowe: 1. posiadanie min. 3 lat stażu na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych, 2. posiadanie min. 3 lat doświadczenia wprowadzeniu projektów/programów inwestycyjnych. zgłoszenie kandydata powinno zawierać: 1. życiorys (cv), 2. list motywacyjny, 3. oryginał lub odpis, lub kopia dyplomu ukończenia studiów, 4. oryginały lub odpisy, lub kopie świadectw pracy za cały okres zatrudnienia, 5. oświadczenie ozdolności do czynności prawnych, 6. oświadczenie oniekaralności, 7. oświadczenie oniepodleganiu określonym wprzepisach prawa ograniczeniom lub zakazom zajmowania stanowiska członka zarządu współkach prawa handlowego, 8. oświadczenie obraku przesłanek dyskwalifikujących kandydaturę, októrych mowa wart. 22 ust. 2 Ustawy zdnia 16.12.2016 r. ozasadach zarządzania mieniem państwowym, 9. informację osposobie kontaktowania się zkandydatem, 10. zgodę na przetwarzanie danych osobowych wzwiązku zpostępowaniem kwalifikacyjnym, 11. oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych zgodnie zRozporządzeniem Parlamentu Europejskiego iRady (UE) 2016/679 zdnia 27 kwietnia 2016 r. wsprawie ochrony osób fizycznych wzwiązku zprzetwarzaniem danych osobowych iwsprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia oochronie danych), dalej zwanym RODO. Prosimy ozamieszczenie dodatkowej klauzuli otreści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych wdokumentach aplikacyjnych przez ITBS sp. zo.o. wcelu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego na stanowisko PREZESA ZARZĄDU ITBS. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, zgodnie zRozporządzeniem Parlamentu Europejskiego iRady (UE) 2016/679 zdnia 27 kwietnia 2016 r. wsprawie ochrony osób fizycznych wzwiązku zprzetwarzaniem danych osobowych iwsprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia oochronie danych), dalej zwanym RODO otym że: 1. administratorem danych osobowych przetwarzanych wramach procesu rekrutacji jest ITBS- ZGL Sp. zo.o., ul. Jagiellończyka 16 14-200 Iława, 2. kontakt wsprawie przetwarzania danych jest możliwy pod adresem: adres: ITBS-ZGL Sp. zo,o. ul. Jagiellończyka 16 14-200 Iława, e-mail: sekretariat@itbs-ilawa.pl 3. dane osobowe kandydatów będą przetwarzane wcelu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko PREZES ZARZĄDU na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. ORODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody wdowolnym momencie bez wpływu na zgodność zprawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; cofnięcie zgody może nastąpić poprzez sposób wskazany wpunkcie 2 powyżej; 4. dane zgromadzone wprocesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do 31 grudnia 2019r., 5. osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne zrezygnacją zudziału wprocesie rekrutacji prowadzonym przez ITBS sp. zo.o.. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania wprzypadkach, które zostały określonych wart. 18 RODO. 6. osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 7. podanie danych zawartych wdokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się oprzyjęcie kandydata do pracy wITBS sp. zo.o.; 8. dane Kandydatów nie będą przetwarzane wsposób zautomatyzowany ani wformie profilowania. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane wsiedzibie Spółki (ul. Jagiellończyka 16, 14-200 Iława) wgodzinach 9-15 wterminie do 21 czerwca 2019 r. wzamkniętych kopertach z dopiskiem Postępowanie na Prezesa Zarządu W przypadku złożenia zgłoszenia drogą pocztową decyduje data doręczenia zgłoszenia. Złożenie zgłoszenia zostanie potwierdzone przez sekretariat Spółki zoznaczeniem daty i godziny przyjęcia.

Miejsce pracy: Jagiellończyka 16, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Zgłoszenie kandydata powinno zawierać: 1. życiorys (cv), 2. list motywacyjny, 3. oryginał lub odpis, lub kopia dyplomu ukończenia studiów, 4. oryginały lub odpisy, lub kopie świadectw pracy za cały okres zatrudnienia, 5. oświadczenie ozdolności do czynności prawnych, 6. oświadczenie oniekaralności, 7. oświadczenie oniepodleganiu określonym wprzepisach prawa ograniczeniom lub zakazom zajmowania stanowiska członka zarządu współkach prawa handlowego, 8. oświadczenie obraku przesłanek dyskwalifikujących kandydaturę, októrych mowa wart. 22 ust. 2 Ustawy zdnia 16.12.2016 r. ozasadach zarządzania mieniem państwowym, 9. informację osposobie kontaktowania się zkandydatem, 10. zgodę na przetwarzanie danych osobowych wzwiązku zpostępowaniem kwalifikacyjnym, 11. oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych zgodnie zRozporządzeniem Parlamentu Europejskiego iRady (UE) 2016/679 zdnia 27 kwietnia 2016 r. wsprawie ochrony osób fizycznych wzwiązku zprzetwarzaniem danych osobowych iwsprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia oochronie danych), dalej zwanym RODO. Prosimy ozamieszczenie dodatkowej klauzuli otreści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych wdokumentach aplikacyjnych przez ITBS sp. zo.o. wcelu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego na stanowisko PREZESA ZARZĄDU ITBS. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, zgodnie zRozporządzeniem Parlamentu Europejskiego iRady (UE) 2016/679 zdnia 27 kwietnia 2016 r. wsprawie ochrony osób fizycznych wzwiązku zprzetwarzaniem danych osobowych iwsprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia oochronie danych), dalej zwanym RODO otym że: 1. administratorem danych osobowych przetwarzanych wramach procesu rekrutacji jest ITBS- ZGL Sp. zo.o., ul. Jagiellończyka 16 14-200 Iława, 2. kontakt wsprawie przetwarzania danych jest możliwy pod adresem: adres: ITBS-ZGL Sp. zo,o. ul. Jagiellończyka 16 14-200 Iława, e-mail: sekretariat@itbs-ilawa.pl 3. dane osobowe kandydatów będą przetwarzane wcelu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko PREZES ZARZĄDU na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. ORODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody wdowolnym momencie bez wpływu na zgodność zprawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; cofnięcie zgody może nastąpić poprzez sposób wskazany wpunkcie 2 powyżej; 4. dane zgromadzone wprocesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do 31 grudnia 2019r., 5. osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne zrezygnacją zudziału wprocesie rekrutacji prowadzonym przez ITBS sp. zo.o.. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania wprzypadkach, które zostały określonych wart. 18 RODO. 6. osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 7. podanie danych zawartych wdokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się oprzyjęcie kandydata do pracy wITBS sp. zo.o.; 8. dane Kandydatów nie będą przetwarzane wsposób zautomatyzowany ani wformie profilowania. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane wsiedzibie Spółki (ul. Jagiellończyka 16, 14-200 Iława) wgodzinach 9-15 wterminie do 21 czerwca 2019 r. wzamkniętych kopertach zdopiskiem Postępowanie na Prezesa Zarządu Wprzypadku złożenia zgłoszenia drogą pocztową decyduje data doręczenia zgłoszenia. Złożenie zgłoszenia zostanie potwierdzone przez sekretariat Spółki zoznaczeniem daty igodziny przyjęcia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się zwybranymi kandydatami.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Telefon: 89 648 45 35

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy