Opis stanowiska pracy

Budbaum Mosty i Drogi Sp. z o.o. w Suwałkach zatrudni Prezesa Zarządu.
Zadania:
- dbałość o spójność administracyjną Spółki,
- dbałość o krótkoterminową i długoterminową płynność finansową i przepływy pieniężne,
- negocjowanie kontraktów,
- pozyskiwanie nowych partnerów i kontrahentów, nawiązywanie współpracy z instytucjami finansowymi i innymi podmiotami,
- zarządzanie pracą zespołu,
- reprezentowanie Spółki w kontaktach zewnętrznych.

Wymagania

Wymagamy:
- doświadczenia na stanowisku kierowniczym,
- wykształcenia wyższego,
- umiejętności negocjacyjnych oraz zarządczych,
- umiejętność zarządzania pracą zespołu,
- praktycznej znajomości rynku branży budownictwa drogowego oraz transportu drogowego oraz przepisów ich dotyczących,
- praktycznej znajomości języka angielskiego (znajomość języka rosyjskiego i/lub angielskiego będzie dodatkowym atutem).

Prezentacja firmy

Firma Budbaum Mosty i Drogi Sp. z o.o. powstała w Suwałkach w 201... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca