Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

Prezes Szpitala

Od: Grupa Nowy Szpital Holding S.A.
Miejsce pracy: Białystok, (relokacja woj. lubuskie)

Opis Stanowiska:

  • kierowanie jednostką szpitalną w zakresie realizacji świadczeń medycznych
  • nadzorowaniu nad realizacją umowy z NFZ oraz wykonania bieżących celów strategicznych i operacyjnych
  • nadzoru realizacji świadczeń komercyjnych
  • planowanie, organizowanie i nadzór personelu jednostki w tym efektywności i realizacji zadań
  • pozyskiwanie kontraktów NFZ
  • zabezpieczenie i optymalizacja zasobów ludzkich koniecznych do prawidłowej realizacji świadczeń medycznych
  • określenie kierunku dalszego rozwoju szpitala
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Grupy
  • kierowanie jednostką w zakresie realizacji świadczeń medycznych
  • budowanie dobrych relacji z pacjentami

Od kandydatów na stanowisko oczekujemy:

  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku zarządczym
  • doświadczenie w zarządzaniu jednostkami szpitalnymi bądź medycznymi
  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne i/lub prawo
  • doświadczenie w przygotowaniu i wdrażaniu planów strategicznych i operacyjnych oraz budżetów spółek prawa handlowego
  • umiejętność strategicznego myślenia
  • umiejętność komunikacji z pacjentem
  • zdolności negocjacyjne i organizatorskie
  • doświadczenie w zakresie sprzedaży usług medycznych
  • znajomości przepisów Ustawy o działalności leczniczej
  • odpowiedzialności, dokładności, dyspozycyjności, wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności radzenia sobie w sytuacjach: stresujących, pod presją czasu i terminów
  • umiejętność motywowania pracowników
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych

Osobie spełniającej wymagania oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającym się środowisku pracy
  • ciekawą i samodzielną pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazne środowisko pracy