Prezenter Oferty Turystycznej

Nowa Itaka Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Miejsce pracy: Opole

Biuro Podróży ITAKA - lider branży turystycznej, na rynku już od 28 lat. Najobszerniejsza oferta, wiarygodność i profesjonalizm.

Opis stanowiska:

Pracując w naszym zespole będziesz zajmować się sprzedażą następujących produktów: hotele z dojazdem własnym, bilety lotnicze, wynajem samochodów. Do Twoich zadań należeć będzie telefoniczna i mailowa obsługa klientów, tworzenie i prezentacja ofert dopasowanych do potrzeb klientów, obsługa rezerwacji i kontakt z zagranicznymi kontrahentami.

Wymagania:

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w obsłudze klienta, mile widziane w sprzedaży produktów turystycznych.
  • Działamy międzynarodowo, więc wymagamy od Ciebie znajomości języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z zagranicznymi partnerami i klientami.
  • Cenimy komunikatywność, umiejętności sprzedażowe i zorientowanie na klienta.
  • Będziesz doradzać klientom w zakresie ich podróży, więc niezbędna będzie znajomość geografii świata i wiedza na temat największych atrakcji turystycznych.
  • Ciągle się rozwijamy, wprowadzamy nowe produkty i poszerzamy ofertę, więc powinna cechować Cię otwartość na wyzwania, zaangażowanie i chęć rozwoju.
  • W trosce o komfort naszych klientów ważna jest dla nas dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, 12-20).
  • Znajomość systemów rezerwacyjnych (np. MerlinX) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę u lidera branży turystycznej w Polsce – od lat jesteśmy nr 1 wśród polskich biur podróży, a także najpopularniejszym biurem podróży online.
  • Inspirujące i przyjazne środowisko pracy oraz możliwości rozwoju.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Benefity: zniżki na wakacje w atrakcyjnych miejscach dla Ciebie i Twoich bliskich, dofinansowanie karty Multisport, prywatną opiekę zdrowotną i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy i szkolenia rozwijające kluczowe kompetencje na stanowisku,
  • Pracę w zgranym i pomocnym zespole, w biurze w samym Centrum Opola.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.