Prezenter Oferty Turystycznej

Nowa Itaka Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klienta indywidualnego.

Wymagania:

  • znajomość geografii świata oraz zagadnień turystyki zagranicznej,
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży ofert turystycznych,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • operatywność i zaangażowanie,
  • odpowiedzialność, systematyczność i dokładność w realizacji obowiązków,
  • wykształcenie min. średnie,
  • mile widziana znajomość systemu rezerwacyjnego Merlin,

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie, która jest liderem polskiej branży turystycznej,
  • umowę o pracę
  • możliwość wyjazdów zagranicznych i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjny system premiowania.
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • firmowe wyjazdy zagraniczne,
  • dofinansowanie wczasów zagranicznych dla Pracownika i Jego najbliższych
  • możliwość dofinansowania kosztów: opieki medycznej i zajęć rekreacyjnych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.