Prezentacja oferty firmy - praca na stałe

TVprzemyslowa.pl

61-141 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z branży monitoringu, telewizji przemysłowej. Aktualnie poszukujemy osób ambitnych, potrafiących budować pozytywne relacje z klientami, które będą potrafiły telefonicznie zaprezentować produkty naszej firmy. Oferujemy pracę na stałe (umowę o pracę), możliwość wewnętrznego awansu i rozwoju.

Zadania:

- telefoniczna prezentacja i sprzedaż produktów firmy.
- budowanie relacji z klientami
- rozwijanie internetowej sprzedaży firmy poprzez zarządzanie treścią sklepu internetowego (opisów, cen oraz dostępności towaru)
- przygotowywanie ofert handlowych

Warunki współpracy:

- Forma zatrudnienia: umowa o pracę
- Wymiar czasu pracy: pełen etat opcjonalnie 3/4 etatu

Oferujemy:

- życzliwe, poparte konkretną pomocą przyjęcie przez członków naszego zespołu
- stałe wynagrodzenie oraz prowizja
- możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się branży systemów telewizji przemysłowej i kamer termowizyjnych
- pracę w biurze w centrum Poznania
- możliwość awansu oraz szkoleń branżowych

Wymagania

- doświadczenie w telefonicznym kontakcie z klientem (telemarketing, telesprzedaż itp)
- gotowość do wdrożenia się w zagadnienia telewizji przemysłowej oraz chęć doskonalenia warsztatu pracy
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów, umiejętność aktywnego słuchania i prowadzenia rozmowy)
- bardzo dobra organizacja czasu pracy
- samodzielność
- umiejętności sprzedażowe
- motywacja do pracy
- poczucia humoru i komunikatywność

Dodatkowe atuty:

- doświadczenie techniczne