Opis stanowiska pracy

• wsparcie radców prawnych w wykonywaniu obsługi prawnej Klientów Kancelarii,
• bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii,
• sporządzanie projektów opinii, udzielanie porad i konsultacji prawnych,
• sporządzanie pism procesowych,
• zapewnienie kompleksowej realizacji powierzonych zadań.

Wymagania

• wykształcenie prawnicze wraz z rozpoczętą aplikacją radcowską,
• dobra znajomość szeroko pojętego prawa cywilnego,
• bardzo dobra znajomość MS OFFICE,
• mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii,
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem,
• zdolności analitycznego myślenia.

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawna P. Szczotka, M. Szargorodzki sp. k. istnieje od ponad ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura