Klient InfoPraca.pl

Prawnik

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • ścisła współpraca z Zarządem,
  • obsługa korporacyjna spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej,
  • zapewnianie kompleksowego wsparcia prawnego realizowanych projektów,
  • sporządzanie i opiniowanie umów oraz innych dokumentów związanych z działalnością spółek (umowy handlowe, regulaminy, dokumenty wewnętrzne),
  • negocjowanie umów handlowych ze strategicznymi partnerami i interesariuszami,
  • bieżąca ocena ryzyka prawnego oraz monitorowanie zmian prawnych mających wpływ na funkcjonowanie spółek.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych (preferowane w branży usług IT),
  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • znajomość rynku e-commerce,
  • doświadczenie w zakresie prawa nowych technologii, w szczególności dotyczącego świadczenia usług drogą elektroniczną, ochrony danych osobowych oraz własności intelektualnej,
  • biznesowe podejście do proponowanych rozwiązań prawnych,
  • umiejętność oceny ryzyk, nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • dbanie o wysoką jakość opracowywanych dokumentów pod każdym względem,
  • umiejętność samodzielnego identyfikowania problemów prawnych i proponowania rozwiązań korzystnych dla interesu Spółki,
  • znajomość języka angielskiego uwzględniająca terminologię prawniczą,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • pełna dyspozycyjność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • odpowiedzialną pracę, w ambitnym zespole profesjonalistów,
  • możliwości rozwoju zawodowego w przyjaznej atmosferze pracy,
  • nowoczesne biuro w Krakowie,
  • pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.