Opis stanowiska pracy

  • bieżąca obsługa prawna Spółki, w tym w szczególności Działu Nieruchomości i Inwestycji,
  • zapewnienie kompleksowego wsparcia prawnego w ramach prowadzonych projektów inwestycyjnych,
  • udział w negocjacjach m.in. umów, porozumień, rozwiązań prawnych,
  • koordynacja i nadzór nad obsługą prawną świadczoną przez kancelarie zewnętrzne

Wymagania:

  • ukończone studia magisterskie na kierunku Prawo,
  • doświadczenie w tworzeniu i weryfikowaniu dokumentów prawnych,
  • wiedza praktyczna z zakresu prawa nieruchomości, prawa budowlanego, prawa cywilnego i innych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność,

Prezentacja firmy

SIGMA GROUP DK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka kom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena