Opis stanowiska pracy

Osoba na stanowisku prawnika będzie uczestniczyć w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz Klientów kancelarii w okolicy Bielska-Białej oraz Wadowic.

Wymagania

  • ostatni rok studiów lub ukończone studia prawnicze
  • rozpoczęta aplikacja radcowska mile widziana
  • mile widziane doświadczenie w windykacji
  • dokładność, rzetelność, odpowiedzialność
  • inicjatywa i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • dobre zdolności interpersonalne
  • znajomość języków będzie dodatkowym atutem
  • mobilność

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura