Opis stanowiska pracy

Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna świadczy profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorców, instytucji publicznych i osób fizycznych. Specjalizujemy się w prawie budowlanym, prawie zamówień publicznych, administracyjnym i gospodarczym. Dołącz do nas, jeśli chcesz rozwijać się zawodowo w kierunku obsługi biznesu lub jednostek publicznych oraz pasjonuje Cię wyszukiwanie rozwiązań różnorodnych problemów prawnych. Cenimy wieloletnią współpracę. Obecnie poszukujemy do zespołu prawnika specjalizującego się w zamówieniach publicznych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa zamawiających i wykonawców: przygotowywanie odwołań do KIO, przystąpień, umów, pism, dokumentacji przetargowej, regulaminów udzielana zamówień i innych, analiza dokumentów i problemów prawnych;
  • bezpośrednia obsługa klientów;
  • reprezentacja przed Krajową Izbą Odwoławczą.

OFERUJEMY

  • możliwość rozwoju w kancelarii specjalizującej się m.in. w prawie zamówień publicznych;
  • możliwość obsługiwania spraw z innych dziedzin prawa, m.in.: budowlanego i nieruchomości, prawa zamówień publicznych, handlowego, gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa pracy;
  • pracę przy dobrze wyposażonym stanowisku w ścisłym Centrum Warszawy;
  • wynagrodzenie stosowne do posiadanego doświadczenia, umiejętności i formy współpracy;
  • możliwość wieloletniej współpracy, przyjazne i otwarte środowisko pracy.

WYMAGANIA

  • doświadczenie w prawie zamówień publicznych (w tym reprezentacja przed KIO), mile widziane doświadczenie w jednej z następujących dziedzin: prawo budowlane i nieruchomości, prawo administracyjne, prawo handlowe, odszkodowania, prawo pracy;
  • samodzielność i dokładność w działaniu, umiejętność wnikliwej analizy dokumentacji, zaangażowanie;
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • biegła znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny za pomocą przycisku "aplikuj".

W przesłanych dokumentach zawrzyj zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu prowadzenia tej, lub tej i kolejnych rekrutacji.

Kancelaria zastrzega sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Prezentacja firmy

Obsługa prawną przedsiębiorców, osób fizycznych, instytucji administracj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Prawo / Prokuratura