UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c.
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Prawnik z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Szczecin

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, kancelarii adwokackiej działającej na rynku niemieckim, odpowiedniego kandydata na stanowisko:
miejsce pracy: Szczecin; nr ref: PN/09/2021

Zakres obowiązków:
• Sporządzanie projektów pozwów, wniosków, apelacji, kasacji, skarg oraz wszelkich innych pism procesowych
• Sporządzanie opinii prawnych na wewnętrzne potrzeby firmy
• Prowadzenie rejestru umów i pełnomocnictw
• Sprawdzanie kompletności i poprawności dokumentów
• Dbanie o obieg dokumentów prawnych i umów

Firma oferuje:
• Pracę w przyjaznej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Stabilne warunki zatrudnienia

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z oznaczeniem nr ref. PN/09/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
Gwarantujemy poufność.
Ta i inne oferty na www.unikadr.pl

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe prawnicze
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych
• Dobra znajomość prawa gospodarczego, administracyjnego oraz prawa pracy
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Zdolność analitycznego myślenia
• Umiejętność ustalania priorytetów pracy pod presją czasu
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny:
575 768 676
lub mailowy: biuro@unikadr.pl
Więcej ofert na naszej stronie www.unikadr.pl
Gwarantujemy poufność!
Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą
DORADZTWO W KARIERZE – Badanie predyspozycji i potencjału zawodowego
dla dorosłych, uczniów oraz studentów.