Prawnik / Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych / RODO

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wszelkie kwestie prawne związane z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych w organizacji oraz za implementację polityki w tym zakresie na szczeblu lokalnym. Stanowisko może być szczególnie ciekawe dla kandydatów z doświadczeniem kancelaryjnym, którzy są zainteresowani pracą w wewnętrznym dziale prawnym oraz będą gotowi samodzielnie zarządzać priorytetami w zakresie swojego stanowiska.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka handlowa o rozpoznawalnej marce.

Opis stanowiska

  • Monitorowanie przepisów wynikających z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) oraz aktualizowanie istniejących polityk w tym zakresie, w tym nadzorowanie procesów i zapewnienie bezpieczeństwa związanego z przetwarzaniem danych osobowych
  • Pełnienie funkcji partnera biznesowego dla pracowników w zakresie rozwiązywania problemów z powyższej tematyki
  • Ocena ryzyka dla ochrony danych osobowych wynikającego z realizacji nowych projektów oraz podejmowania nowych inicjatyw biznesowych
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych
  • Prowadzenie wewnętrznych audytów w zakresie podległego obszaru
  • Reprezentowanie spółki przed organami nadzorczymi
  • Współpraca z zagraniczną centralą spółki - udział w międzynarodowych projektach
  • Wsparcie zespołu w zakresie pozostałych zadań departamentu prawnego np. compliance

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w doradztwie z zakresu RODO - warunek konieczny
  • Zdobyte uprawnienia radcy prawnego - mile widziane
  • Doświadczenie w dziale prawnym międzynarodowej organizacji - mile widziane
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów, zarządzania priorytetami
  • Inicjatywa, wysokie umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych świadczeń m.in. prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
  • Samodzielne stanowisko z perspektywą dalszego rozwoju w ramach struktur firmy
  • Szansa na zdobycie doświadczenia w międzynarodowych projektach
  • Nowoczesne biuro oraz wszelkie narzędzia pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page