Opis stanowiska pracy

Praca dla Adwokata lub Radcy Prawnego

Kancelaria Adwokacka Wachowski w Warszawie specjalizująca się w prawie nieruchomości oraz prawie nowych technologii i mediów (T/M/T) poszukuje Adwokata lub Radcy Prawnego do współpracy z Kancelarią.

Podstawowe obowiązki:

• bieżąca obsługa prawna klientów Kancelarii z zakresu działalności deweloperskiej, prawa mediów i nowoczesnych technologii,
• sporządzanie,opinii prawnych, memorandów i porad prawnych,opiniowanie i tworzenie umów,
• reprezentacja Klientów przed sądami.

Oferujemy:
• umowę o stałą współpracę (godziny pracy do uzgodnienia)
• intensywną praktykę i specjalizację w praktykowanej dziedzinie,
• udział w szkoleniach i perspektywę podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym kompetencji miękkich,
• samodzielną, autonomiczną pracę w młodym zespole ambitnych prawników.

Wymagania

Wymagania - od kandydatów oczekujemy:

• tytułu zawodowego adwokata lub radcy prawnego,
• minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego w obsłudze deweloperów lub związanego z prawem nieruchomości,
• wysokiej motywacji i pasji w wykonywaniu zawodu prawniczego,
• samodzielności, odpowiedzialności oraz inicjatywy i nastawienia na rozwój,
• dobrej organizacji czasu pracy, komunikatywności i umiejętności pracy zespołowej,
• dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.
• prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia.

Prezentacja firmy

Kancelaria Adwokacka Wachowski świadczy usługi prawne dla małych i średn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura