Opis stanowiska pracy

Bąkowski Kancelaria Radcowska poszukuje radcy prawnego/ adwokata lub aplikanta do Działu Obsługi Spółek

Zakres obowiązków:

Obsługa prawna klientów korporacyjnych

Przygotowywanie i opiniowanie umów dla firm działających w sektorze IT

Przygotowywanie i negocjowanie kontraktów handlowych

Obsługa prawna start-upów

Oferujemy:

Udział w ciekawych projektach

Pracę na samodzielnym stanowisku

Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Doświadczenie związane z obsługą dużych lub średnich podmiotów gospodarczych

Doświadczenie w przygotowywaniu i opiniowaniu umów dla podmiotów z branży IT

Znajomość prawa nowych technologii

Znajomość prawa spółek

Mile widziana znajomość zagadnień prawa pracy lub prawa podatkowego

Dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Bąkowski Kancelaria Radcowska doradza Klientom polskim i z kapitałem zag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura