Prawnik - obsługa kancelarii. Kancelaria Radcy Prawnego JOANNA REGENT

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Regent

05-119 Legionowo, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Regent z siedzibą w Legionowie, poszukuje magistrów prawa z min. 3 letnim doświadczeniem w zawodzie prawnika, do obsługi prawnej klientów kancelarii.

1. Interpretacja przepisów prawa
2. Udzielanie porad
3. Sporządzanie podstawowych pism procesowych
4. Udzielanie porad prawnych
5. Prowadzenie kalendarza spotkań
6. Obsługa sekretariatu

Wymagania

1. Wykształcenie wyższe prawnicze
2. Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w kancelarii prawnej lub w dziale prawnym
3. Znajomość podstaw prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, karnego
4. Płynna znajomość języka angielskiego mile widziana
5. Terminowość oraz idealna organizacja pracy,
6. Samodzielność w działaniu,
7. Umiejętność pracy w zespole,
9. Gotowość do współpracy w ramach własnej działalności gospodarczej,

Prezentacja firmy

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura