Opis stanowiska pracy

- sporządzanie i weryfikacja projektów umów,
- przygotowywanie uchwał organów spółek,
- koordynacja przebiegu projektów oraz obiegu dokumentacji,
- konsultacje prawne oraz sporządzanie pism prawnych,
- wsparcie organizacji w bieżących działaniach.

Wymagania

- wykształcenie prawnicze, mile widziana aplikacja radcowska lub tytuł radcy prawnego,
- doświadczenie w pracy w kancelarii lub w dziale prawnym przedsiębiorstwa,
- komunikatywność i umiejętność współpracy
- łatwość i precyzja w wyrażaniu myśli,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- samodzielność i dobra organizacja czasu pracy.

Prezentacja firmy

Grupa Opus zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie strukturyz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena