Prawnik - In-house (m/k)

Michael Page

Kluczbork, opolskie

Michael Page Michael Page

Oferta dla osoby na ukończeniu aplikacji radcowskiej, lub z uprawnieniami radcy prawnego/z tytułem adwokata.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest globalna spółka automotive, z którą niejednokrotnie mieliśmy okazję współpracować z sukcesami. Geneza roli: osoba która obecnie zajmuje to stanowisko, przejdzie na emeryturę za około 1,5 roku dlatego szukamy kandydata/tki z wyprzedzeniem, żeby był czas na okres wdrożenia. Lokalizacja powiat oleski, w województwie opolskim z możliwością częściowej pracy zdalnej.

Opis stanowiska

  • opiniowanie, negocjowanie umów, ich weryfikację i sprawdzenie pod kątem prawnym,
  • doradztwo z zakresu prawa Zarządowi Spółki,
  • wsparcie poszczególnych Działów Spółki w zakresie ich bieżących problemów,
  • sporządzanie opinii prawnych,
  • prowadzenie spraw z zakresu ochrony danych osobowych,
  • redagowanie wewnętrznych aktów prawnych (regulaminów, procedur, polityk itp.),
  • przygotowanie projektów uchwał i protokołów Zgromadzeń Wspólników,
  • przygotowywanie wniosków do KRS dotyczących zmian przeprowadzanych w Spółce i umowach spółek,
  • przygotowywanie pism, wniosków do organów państwowych i samorządowych,
  • sporządzanie pism procesowych oraz uczestnictwo w postępowaniach sądowych, administracyjnych,
  • analizę wprowadzanych zmian w prawie.

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe, kierunek: prawo,
  • preferowany tytuł radcy prawnego/adwokata lub w trakcie ukończenia aplikacji,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok,
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego i handlowego,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu RODO,
  • doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • dobra organizacja pracy własnej, dokładność, systematyczność oraz samodzielność w działaniu,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość angielskiego w piśmie i mowie na poziomie C1.

Oferujemy

Klient oferuje pakiet benefitów, możliwość częściowej pracy zdalnej.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kluczbork
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page