Prawnik ds. Obsługi Spółek Zagranicznych

Kancelaria Prawna Skarbiec

Warszawa, Okęcie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawna Skarbiec – lider w doradztwie strategicznym dla przedsiębiorstw.

Obecnie poszukujemy prawnika do obsługi procesu rejestracji i zarządzania dokumentacją spółek zagranicznych.

Osoba zatrudniona na proponowanym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Koordynację procesu rejestracji spółek za granicą;
  • Dbałość o niezakłócony obieg dokumentacji korporacyjnej;
  • Nadzór nad poprawnością dokumentacji prawnej;
  • Współpracę z zagranicznymi kancelariami prawnymi, podatkowymi oraz innymi dostawcami usług korporacyjnych.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe prawnicze;
  • minimum dwuletnie doświadczenie w obsłudze osób prawnych uczestniczących w strukturach międzynarodowych;
  • umiejętność koordynowania współpracy z zagranicznymi podmiotami świadczącymi usługi doradcze;
  • biegła znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane kompetencje z dziedziny sprawozdawczości finansowej spółek.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w wiodącej rynku kancelarii prawnej w Polsce;
  • Samodzielność oraz możliwość rozwoju zawodowego;
  • Współpracę z radcami prawnymi, adwokatami i doradcami podatkowymi ze wszystkich dziedzin prawa w ramach struktury Kancelarii;
  • Pakiet dodatkowych świadczeń (opieka medyczna LuxMed – bezpłatna opieka stomatologiczna, karta Multisport).

Kandydatów spełniających kryteria podane w ogłoszeniu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych składających się z CV i listu motywacyjnego.

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawna Skarbiec - lider w doradztwie strategicznym dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Prawo / Prokuratura