Opis stanowiska pracy

Samodzielny prawnik w małej kancelarii prawnej, zajmującej się obsługą przedsiębiorców (prawo cywilne, handlowe, procesy, KRS), 5 % pracy wykonywanej w j. angielskim.
Forma zatrudnienia - umowa o współpracę z osobą prowadzącą działalność gospodarczą (lub osobą, która zgadza się rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej).
Proponowane wynagrodzenie między 3000 plus VAT (dla osoby z min. 2 letnim doświadczeniem zawodowym, za prace 5 dni w tyg.) do 4300 plus VAT (za 4 dni w tyg. dla osoby z minimum 5 letnim doświadczeniem zawodowym). Tytuł radcy lub adwokata nie jest wymagany.

Tel. kontaktowy. 606641245.

Wymagania

1. biegły j. angielski prawniczy (umiejętność tłumaczenia z polskiego na angielski)
2. umiejętność wypełniania formularzy KRS
3. umiejętność sporządzania pism procesowych w sprawach gospodarczych
4. umiejętność pisania umów handlowych
5. min. 2 lata doświadczenia w obsłudze prawnej przedsiębiorców
6. posiadanie własnego laptopa
7. zgoda na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej

Proszę o zgłoszenia wyłącznie osób spełniających kryteria

Prezentacja firmy

Jednoosobowa Kancelaria Radcy Prawnego, prowadzona w Warszawie od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
nieoznaczony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 300PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura