Opis stanowiska pracy

Fedorowicz i Wspólnicy Kancelaria Prawna Sp. k. w Krakowie, świadcząca usługi prawne w środowisku podmiotów gospodarczych, zatrudni aplikanta radcowskiego I lub II roku.

Do zadań aplikanta należeć będzie:

  • obsługa klientów korporacyjnych w zakresie udzielania porad i sporządzania opinii prawnych,
  • opiniowanie i redagowanie umów oraz innych tekstów prawnych,
  • zastępstwo przed sądami i organami administracji.

Wymagania

  • doświadczenie związane z obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie prawa cywilnego, handlowego, pracy oraz administracyjnego w kancelarii lub dziale prawnym firmy,
  • znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację i redagowanie tekstów prawnych,
  • sumienność, staranność i odpowiedzialność.

Zastrzegamy weryfikację deklarowanych umiejętności w trakcie procesu rekrutacji. Konieczne będzie przygotowanie krótkiej opinii prawnej/stanowiska prawnego. Prosimy o niekierowanie ofert przez osoby nieposiadające scharakteryzowanego doświadczenia.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV wraz listem motywacyjnym oraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji najpóźniej do 22 maja br.

Prezentacja firmy

Fedorowicz i Wspólnicy Kancelaria Prawna Sp. k. jest spółką prawn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura