Prawnik - aplikant radcowski/absolwent prawa/student 5 roku

Meritum Kancelaria Radcy Prawnego

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Radcy Prawnego w Krakowie poszukuje 2 aplikantów radcowskich/absolwentów prawa/studentów 5 roku celem podjęcia stałej współpracy w pełnym wymiarze czasu pracy.

Do zadań poszukiwanych pracowników będzie należeć:
1) bieżąca obsługa klientów Kancelarii,
2) sporządzanie i opiniowanie umów,
3) sporządzenie pism procesowych i innych tekstów prawnych,
4) zastępstwo przed sądami i organami administracji,
5) nadzór oraz koordynacja projektu odszkodowawczego realizowanego przez Kancelarię.

Od kandydatów oczekujemy:
1) bardzo dobrej znajomości prawa cywilnego oraz postępowania cywilnego,
2) bardzo dobrej znajomości prawa handlowego, gospodarczego,
3) umiejętność samodzielnego działania i podejmowania decyzji,
4) bardzo dobrej organizacji czasu pracy i rzetelności.

Dodatkowym atutem będzie:
1) doświadczenia w występowaniu przed sądami,
2) doświadczenia w prowadzeniu bieżącej obsługi prawnej podmiotów, gospodarczych.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym dla celów prowadzonej rekrutacji.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się, niezależną kancelarią, któr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura