Prawnik / Aplikant I-II roku aplikacji radcowskiej lub adwokackiej

ECHW Kancelaria Prawna

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • udział w obsłudze transakcji na rynku nieruchomości – sporządzenie projektów umów, aktów notarialnych, tworzenie struktury transakcji, kontakt z notariuszem,
  • sporządzenie projektów umów związanych ze nieruchomościami, w tym: umów ustanowienia służebności, umów najmu i dzierżawy nieruchomości, porozumień dobrosąsiedzkich oraz porozumień między podmiotami prywatnymi a zarządcami nieruchomości publicznych,
  • udział w badaniu stanu prawnego nieruchomości,
  • przygotowanie dokumentacji postępowań wieczystoksięgowych,
  • sporządzanie pism, w tym pism procesowych w postępowaniu administracyjnym i sądowo-administracyjnym,
  • bezpośrednia obsługa Klienta (udzielanie odpowiedzi na pytania prawne Klientów Kancelarii).

Wymagania:

  • biegła znajomość prawa cywilnego z naciskiem na prawo kontraktów i prawo nieruchomości,
  • znajomość przepisów o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, prawie budowlanym, ochronie zabytków, ochronie środowiska, ogólnym postepowaniu administracyjnym i sądowo-administracyjnym,
  • staranność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań (przywiązywanie wagi do szczegółów),
  • samodzielność oraz poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania,
  • dobra organizacja pracy, w tym powtarzalnych zadań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność.

Prezentacja firmy

ECh&W jest niezależną polską kancelarią prawną. Od kilkunastu lat system... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Praca dla studenta