Prawnik / aplikant adwokacki / radca prawny / adwokat

Kancelaria Adwokacka Eliza Kuna

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • sporządzanie projektów pism procesowych i opinii prawnych
  • analiza dokumentacji przekazanej przez klienta
  • dokonywanie analizy przepisów prawnych, orzecznictwa i doktryny
  • kontakt z klientami Kancelarii
  • kontakt z urzędami i instytucjami oraz sądami
  • czynności administracyjne

Oferujemy:

  • pracę w godzinach 9:00-17:00, z uwzględnieniem zajęć na aplikacji,
  • rodzaj umowy do ustalenia (umowa cywilnoprawna, umowa o pracę)
  • płatny urlop
  • bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość  zdobycia doświadczenia w kancelarii prawnej
  • pracę w przyjaznym i zgranym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Wymagania

  • znajomość prawa cywilnego, procedury cywilnej, prawa rodzinnego
  • dobra organizacja pracy, pracowitość, punktualność
  • podstawowa umiejętność obsługi urządzeń biurowych i komputera
  • umiejętność pracy w zespole, zdolności interpersonalne
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Usługi Kancelarii skierowane są zarówno do Klientów biznesowych, indywid... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
do uzgodnienienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Praca dla studenta