Prawa przy obsłudze imprez plenerowych. Kraków

Bimbo

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

     Firma Bimbo Zamki Dmuchane działa w branży rekreacyjno-rozrywkowej, współtworzymy festyny, pikniki, imprezy integracyjne.

Poszukujemy osób które będą pracowały (również fizycznie) przy przygotowaniu i obsłudze imprez.

Ustalamy indywidualny grafik pracy.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

- pomoc w rozstawianiu urządzeń

- dozór nad uczestnikami

Praca w okresie maj - czerwiec cały tydzień

Lipiec- wrzesień. Głównie w soboty i niedziele.

Oferujemy:

• Dobrą atmosferę w zgranym zespole

• Szkolenia z zakresu obsługi Klienta

• Dla każdego pracownika ustalamy indywidualny grafik pracy

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

W aplikacji proszę umieścić zapis:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla

potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych

Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Wymagania

Wymagamy:

- Samodzielności i zaangażowania w powierzone zadania

- Szybkość i łatwość uczenia się

- wykształcenie średnie

Prezentacja firmy

Firma Bimbo działa od kilku lat w branży usługowej.<br/>Swoją ofe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
lipiec-wrzesień
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 2 700PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inne