Prasowanie surowców (belowanie)

InterKadra Sp. z o.o.

Bolesławiec, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Bolesławiec

Obowiązki:

  • sortowanie surowców w rozbiciu na poszczególne frakcje
  • przygotowanie materiału do dalszej obróbki
  • belowanie surowców

Wymagania:

  • książeczka sanepidowska,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • pozytywne nastawienie do klienta,
  • chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie.

Co możemy Ci zaoferować?

  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-porawnej,
  • praca z elastycznym grafikiem - sam decydujesz kiedy pracujesz,
  • regularne wynagrodzenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.