Agencja Pracy Tymczasowej Randstad (nr rej. 47), która od lat zajmuje miejsce lidera na światowym rynku Agencji Pracy dla Klienta, firmy produkcyjnej zajmującej się produkcją wyrobów drewnianych i drewnopochodnych, zlokalizowanej na terenie ŻAR poszukuje zaangażowanych i zmotywowanych osób na poniższe stanowisko - PRASER

praser

Nr ref.: 39081
Praca stała
Lokalizacja: Żary

Zakres obowiązków:

• Obsługa powierzonej linii produkcyjnej,

• Dbanie o porządek i funkcjonalność przestrzeni w obrębie swojego stanowiska pracy,

• Kontrola prawidłowości pracy urządzeń,

• Przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ

Oczekiwania:

• Pełnoletności,

• Wykształcenia zawodowego lub technicznego,

• Gotowości do pracy zmianowej,

• Zaangażowania i dokładności

Oferta:

• Wysokie wynagrodzenie,

• Umowę o pracę,

• Pełny pakiet socjalny,

• Możliwości rozwoju zawodowego opartego o system szkoleń,

• Pracę w międzynarodowym, renomowanym i bardzo dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,

• Dla osób zaangażowanych możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)