Praktyki zdalne dla przyszłych tłumaczy

Szymon Balcerzak

Praca zdalna, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wordi to aplikacja skierowana do uczniów, studentów i absolwentów, wspomagająca naukę języków obcych w formie mobilnej, za wykorzystaniem smartfonów. Naszym celem jest usprawnienie nauki języków obcych oraz sprawienie, aby ten proces był możliwie najprzyjemniejszy. Nasz projekt funkcjonuje na rynku ponad dwa lata.

W związku z dynamicznym rozwojem projektu oraz zmianą jego nazwy na Wordi, poszukujemy studentów różnych kierunków, wiążących swoją przyszłość z usługami tłumaczeniowymi lub edukacyjnymi.

Nasi praktykanci mają możliwość podpisywania się pod wykonanymi tłumaczeniami, które będą publikowane w naszej aplikacji. Możliwość pochwalenia się przyszłemu pracodawcy listą wykonanych przez siebie tłumaczeń, na pewno będzie dużym atutem w dalszym rozwoju zawodowym.

Praktyki w Wordi są praktykami zdalnymi, dzięki czemu możesz pracować z każdego miejsca Polski lub nawet świata, w sposób elastyczny i swobodny – tak jak jest Ci wygodnie!

To również od Ciebie zależy intensywność pracy – jesteśmy elastyczni, wymagamy jedynie trzymania się ustalonych wspólnie zasad współpracy.

Naszym praktykantom pomagamy również zaliczyć obowiązkowe praktyki studenckie, w przypadku gotowości praktykanta/praktykantki do spełnienia wymagań swojej uczelni w tym zakresie.

Praktyki są nieodpłatne. W przyszłości przewidujemy jednak nawiązanie współpracy z najlepszymi praktykantami w formie odpłatnej.

Będziemy zaszczyceni możliwością nawiązania z Tobą współpracy i mamy nadzieję, że będziemy mogli ją kontynuować wraz z rozwojem naszego projektu :)

Zadania:

  • sporządzanie tłumaczeń z wybranej przez siebie tematyki;
  • wyszukiwanie interesujących artykułów z wybranej tematyki.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy tłumaczeniu tekstów branżowych,
  • możliwość podpisywania się pod tłumaczeniami i rozpoczęcie tworzenia swojego portfolio,
  • elastyczne warunki pracy – praca zdalna,
  • wydanie zaświadczenia o odbyciu praktyk,
  • pomoc w zaliczeniu obowiązkowych praktyk studenckich (w przypadku gotowości praktykanta do spełnienia wymagań swojej uczelni),
  • dla najlepszych, możliwość przedłużenia współpracy na bardziej odpowiedzialnych stanowiskach w przypadku obiecującego rozwijania się praktykanta i potrzeb projektu.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2/C1,
  • pomysłowość, sumienność, terminowość i zaangażowanie,
  • łatwość poruszania się w Internecie i wyszukiwania informacji.

Prezentacja firmy

Wordi to rozwiązanie skierowane do uczniów, studentów i absolwentów, wsp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż