Praktyki z możliwością zatrudnienia

Niepubliczne Przedszkole Małego Kopernika

05-091 Ząbki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Przedszkole Małego Kopernika w Ząbkach
Zachęca kreatywne osoby do odbycia praktyk w okresie lipiec-sierpień, po próbnym okresie (praktyki) jeśli obie strony będą zadowolone ze współpracy jest możliwość zatrudnienia w nowo powstałej placówce na Białołęce od 1 września.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV

wymagania:
podjęte studia pedagogiczne

Prezentacja firmy

Niepubliczne Przedszkole Małego Kopernika Ząbki

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia