Praktyki w Zespole Analityków IT

Bank Millennium S.A.

Warszawa, 02-593, mazowieckie

Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millennium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!

Miejsce pracy: Warszawa, 02-593

Obowiązki:

  • Współudział z członkami zespołu w procesie wytwarzana oprogramowania end-to-end od analizy do wdrożenia
  • Realizacja projektów w zależności od specjalizacji kandydata:
    • Analiza i opracowanie wymagań z wykorzystaniem diagramów UML i/lub BPMN
    • Zaproponowanie wysokopoziomowego projektu rozwiązania systemu w oparciu o architekturę SOA dla wybranego projektu
    • Stworzenie projektu automatycznych testów warstwy integracyjnej
  • Współudział w rozbudowie systemu klasy workflow

Wymagania:

  • Mile widziani studenci oraz absolwenci kierunków: informatycznych lub ekonomicznych ukierunkowanych pod Inżynierię oprogramowania lub Analizę Biznesową
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka modelowania UML
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Mile widziana znajomość narzędzi do testowania oprogramowania i automatyzacji (np. Selenium, SoapUI)
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Płatną praktykę wakacyjną w Centrali Banku w Warszawie
  • Umowę o praktyki absolwenckie na okres 3 miesięcy
  • Wsparcie opiekuna merytorycznego
  • Pozytywną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.