Praktyki w Social Media Karmimy Psiaki

Fundacja Sarigato

02-665, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukamy osoby do wyjątkowego sklepu!
Dlaczego wyjątkowego?
Bo sklep w 100% należy do Fundacji, która ratuje Psiaki w całej Polsce!
Kogo szukamy? ( Bezpłatny staż )
Jeśli nie możesz wytrzymać dnia bez Instagrama, Facebooka lub YouTuba i poza spoglądaniem na to, co robią inni, chciałbyś zacząć tworzyć – zgłoś się do nas.

Robimy ciekawe rzeczy, ale najważniejsze jest to, że my robimy je w poczuciu spełniania bardzo ważnej misji. RATUJEMY BEZDOMNE PSIAKI. Szukamy im domów, ale staramy się to robić w oryginalny sposób, wykorzystując coraz więcej innowacyjnych narzędzi

Gdzie szukamy?
Warszawa

Może szukamy Ciebie?
Jeśli:
• Jesteś miłośnikiem Psiaków
• Kreatywna/-y po czubek głowy
• Chcesz się rozwijać i uczyć nowych rzeczy
A do tego:
• Wiesz, która karma wspiera Psiaka w utracie nadmiernych kilogramów
• Wiesz też, co każdy opiekun powinien zabrać na spacer z Pupilem…

To napisz do nas :)
Może to TY zostaniesz naszym Client Service Specialist.
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Innowacyjność, profesjonalizm, nowoczesne narzędzia, które pozwalają "po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce